6600 Szentes, Deák Ferenc utca 53 – 55. Tel.: 63 / 562 -380, Fax: 63 / 562 – 381, e-mail: szentesideaksuli@gmail.com, OM: 029624
Üdvözlet

Üdvözöljük iskolánk megújult weboldalán!

🙂

Központi konyha
Szenteskép
Alapítványunk

A Szentesi Deák Ferenc Általános Iskoláért Alapítvány számlaszáma:
19084231 – 1 – 06
Köszönjük adója 1 %-át!

Alapítványunk támogatója

Pedagógusaink

Fénykép Név Végzettség / Szakképzettség Tanít
Ágostonné
Debreczeni Erzsébet
Általános iskolai tanító,
Könyvtár szakkollégium (Főiskola)
Osztályfőnök: 2.a
Baranyi Szilva Tanító, Angol nyelv és irodalom műveltségterület (Főiskola)
Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)
Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Egyetem)
Angol nyelv: 4.a, 4.c, 5.a, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c

Célnyelvi civilizáció: 5.a, 8.a

Bába – Kis Ágnes Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)
Óvodapedagógus (Főiskola)
Tanító: 1.b
Czagány Tünde Tanító, Testnevelés szakkollégium (Főiskola)
Fejlesztő szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Gyógypedagógus, Értelmileg akadályozottak pedagógiája-szakirány (Főiskola)
Osztályfőnök: 4.a
Czakóné
Kiss Andrea
Tanító, Nyelvi irodalmi, intenzív olvasásmódszerei, informatika, orosz szakkollégium (Főiskola) Tanító: 2.c
Csordás Cintia Testnevelő – edző (Főiskola) Testnevelés: 4.c, 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a
Döme Zoltán Földrajz- rajz szakos tanár (Főiskola) Osztályfőnök: 5.c
Természettudomány: 5.c
Rajz: 5.a, 5.c, 6.a, 5.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Döméné
Kardos Ágnes
Magyar – orosz szakos tanár (Főiskola) Osztályfőnök: 5.a
Magyar nyelv- és irodalom: 5.a, 5.c, 7.a, 8.a, 8.c
Dömsödi Eszter Agrármérnök, mérnök – tanár (Egyetem) Osztályfőnök: 8.c
Fizika: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Kémia: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Tanulószoba: 7.a , 7.c, 8.a, 8.c
Földi Éva Matematika szakos általános iskolai tanár (Főiskola)
Számítástechnika szakos tanár (Főiskola)
Matematika: 5.a., 5.c, 7.a, 8.a, 8.c
Informatika: 8.a, 8.c
Füsti Molnár Judit Tanító, Testnevelés szakkollégium (Főiskola) Tanító: 3.c
Gál Anikó Angol nyelvtanár (Egyetem) Angol nyelv: 3.c,  5.a, 5.c, 6.c, 7.c, 8.a, 8.c
Giricz Márta Történelem – orosz szakos tanár (Főiskola)
Család-, és gyermekvédelem szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Osztályfönök: 7.c
Történelem: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Etika: 5.a, 7.c, 8.a
Huszkáné
Debreczeni Edit
Tanító, Testnevelés és sport műveltségi terület (Főiskola)
Óvodapedagógus (Főiskola)
Osztályfőnök: 2.c
Husztiné
Oberna Márta
Tanító, Könyvtár szakkollégium (Főiskola)
Nevelőtanár (Főiskola)
Osztályfőnök: 1.a
Kádár Éva Tanító, Francia műveltségi terület (Főiskola)
Gyógypedagógus, Tanulásban akadályozottak pedagógiája-szakirány (Főiskola)
Nyelv és beszédfejlesztő szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Matematika: 6.a, 6.c, 8.a, 8.c
BTMN fejlesztés
Kádár Virág Tanító, Magyar nyelv és irodalom műveltség terület (Főiskola)

gyermektánc oktató (Főiskola)

Tanító: 4.c
Kissné
Rózsavölgyi Tímea

Magyar munkaközösség – vezető

Tanító, Magyar nyelv és irodalom szakkollégium (Főiskola)
Magyar nyelv-és irodalom szakos tanár (Főiskola)
Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Osztályfőnök: 6.c
Magyar nyelv- és irodalom: 6.a, 6.c, 7.c
Kovács Ildikó Tanító, Testnevelés – szakkollégium (Főiskola)
Tanítói gyógytestnevelés pedagógus szakvizsga (Főiskola)
Testnevelés: 7.c, 8.a, 8.c

Napközi: 5.a, 6.a , 6.c

Kováts Kornél

Felsős szaktárgyi munkaközösség – vezető

Biológia – földrajz szakos tanár (Főiskola)
Intézményvezető és középvezető területen szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Osztályfőnök: 8.a
Természettudomány: 5.c
Természetismeret:  6.a, 6.c
Földrajz: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Biológia: 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Kunné
Schmidt Gabriella

Intézményvezető – helyettes (általános – kommunikációs)

Tanító, Ének – zene szakkollégium (Főiskola) Ének – zene: 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a
Labádi Krisztina

Angol munkaközösség – vezető

Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)
Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)
Angol nyelv: 1.a, 2.a, 2.c
Rajz: 2.a, 2.c
Környezetismeret: 1.a, 2.a, 2.c
Technika: 2.a, 2.c
Luczáné
Kenyeres Mónika

Alsós munkaközösség – vezető
Tanító, Szótagoló olvasástan tanítás módszertana szakkollégium, informatika műveltségi terület (Főiskola)
Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Tanító: 1.a
Informatika: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c
Móriczné
Bihari Krisztina
Tanító angol műveltségterület (Főiskola)
Nagy Ágnes Tanító, Pedagógia – ének-zene szakkollégium (Főiskola) Osztályfőnök: 4.c
Ének – zene: 5.a, 8.c
Orosz Marianna Háztartásökonómia – életvitel szakos tanár (Főiskola)
Műszaki szakoktató (Főiskola)
Gyógypedagógiai asszisztens
Osztályfőnök: 7.a
Technika: 5.a, 5.c, 6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.c
Etika: 7.a
Napközi: 5.a
Pálfy Zoltánné Tanító, Pedagógia – testnevelés szakkollégium (Főiskola) Tanító: 3.a, 1.a
Puskásné
Igaz Éva
Tanító, Anyanyelv szakkollégium (Főiskola) Osztályfőnök: 3.a
Szegi Katalin Tanító, Ember és társadalom műveltségterület (Főiskola)

Angol nyelv műveltség terület

Tanító: 4.a

Rajz: 1.a, 3.a
Technika: 1.a, 3.a

Szécsényiné
Kozák Anita
Tanító (Főiskola)
Nyelv és beszédfejlesztő pedagógus (Főiskola)
Egészségfejlesztő – és mentálhigiénés szakdiplomás (Főiskola)
Osztályfőnök: 3.c
Szilágyi Katalin Angol nyelvtanár (Egyetem)
Okleveles angoltanár (Egyetem)
Angol nyelv: 1.a, 3.a, 4.a, 4.c, 6.a

Célnyelvi civilizáció: 6.a, 7.a

Szobotáné
Kulik Judit
Tanító: Magyar nyelv és irodalom műveltségterület (Főiskola) Tanító: 2.a

Informatika:  2.a, 2.c, 3.a,  3.c, 4.a, 4.c

Tornyi Molnár Edit Földrajz- rajz szakos tanár (Főiskola)
Francia nyelv szakos tanár (Főiskola)
Gyermektánc oktató (Főiskola)
Szaktárgyát angol nyelven oktató tanár (Egyetem)
Rajz: 1.c, 2.c, 3.a, 4.a, 5.a, 6.a, 7.a, 8.a
Környezetismeret: 1.c, 2.a, 3.a, 4.a
Természetismeret: 5.a, 6.a
Földrajz: 7.a, 8.a
Tóthné
Tóth Erzsébet
Pedagógia szakos tanár (Főiskola)
Szakvizsgázott pedagógus Fejlesztő – differenciáló szakterületen (Főiskola)
Etika: 5.c, 6.a, 6.c, 8.c

Napközi: 5.c

Varga Sándorné

Intézményvezető

Tanító, Orosz nyelv szakkollégium (Főiskola)
Közoktatási vezető szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Matematika: 5.a, 5.c
Várkonyi Erika Tanító (Főiskola) Osztályfőnök: 1.b
Vass Tímea

Intézményvezető – helyettes (tanügyi)

Matematika – informatika munkaközösség – vezető

Matematika szakos tanár (Főiskola)
Számítástechnika szakos tanár (Főiskola)
Biblia – oktató (Főiskola)
Intézményvezető és középvezető területen szakvizsgázott pedagógus (Főiskola)
Matematika: 6.a, 6.c

Informatika: 6.a, 6.c

Veressné
Lajkó Sarolta
Tanító, Angol és vizuális szakkollégium (Főiskola)
Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Főiskola)
Angol nyelv és irodalom szakos tanár (Egyetem)
Angol nyelv: 1.c,  2.a,  7.a, 8.a
Környezetismeret: 1.c, 2.a
Rajz: 2.a
Technika: 1.c, 2.a

 

E – Ü G Y I N T É Z É S

Kedves Szülők!
Kérjük, hogy a KRÉTA ELLENŐRZŐ
belépési azonosítókat
ne a KRÉTA belépési felületen át igényeljék,
hanem minden esetben
az osztályfőnöktől kérjék!
Köszönjük együttműködésüket!

Kréta napló belépés
Ebédbefizetés

***

Csengetési rend

1. óra:   8.00 – 8.45
2. óra:   9.00 – 9.45
3. óra: 10.00 – 10.45
4. óra: 10.55 – 11.40
5. óra: 11.50 – 12.35
6. óra: 12.45 – 13.30
7. óra: 13.40 – 14.25
8. óra: 14.30 – 15.15
9. óra: 15.15 – 16.00

Fabebook oldalunk

Facebook oldalunk
Youtube csatornánk
MozaNapló